POMIARY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I ODGROMOWYCH

Stan i funkcjonalność instalacji elektrycznych oraz odgromowych należy nadzorować, aby zagwarantować ich bezpieczeństwo. Należy zatem wykonywać okresowo różnego rodzaju pomiary tych instalacji(czytaj więcej o wymogach prawnych…). Protokół pomiarowy należy zachować-może się nam przydać chociażby w przypadku próby uzyskania odszkodowania.

Jedną z wielu sposobów zabezpieczenia przed porażeniem jest montaż zabezpieczeń różnicowoprądowych RCD. Zadaniem wyłącznika różnicowoprądowego jest odłączenie zabezpieczanego obwodu od zasilania w przypadku wystąpienia w nim nadmiernego prądu doziemnego. Pamiętajmy o kontroli tych wyłączników!

OFERTA DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH

Nasza oferta jest bardzo elastyczna. Dostosujemy się do Twoich potrzeb-wystarczy z nami się skontaktować by omówić szczegóły. Warto odwiedzić naszą stronę z aktualnościami i nowinkami (również z terenów Andrychowa, Wadowic, Kęt i Oświęcimia) – można tam znaleźć dodatkowe informację chociażby o aktualnych promocjach. Zapraszamy również na naszą stronę na fb.

Kontakt z naszą firmą nic nie kosztuje-doradztwo i wycena jest gratis.

Teren działania:
Zagórnik, Inwałd, Andrychów, Sułkowice, Targanice, Porąbka, Żywiec, Kęty, Kozy, Kobiernice, Pisarzowice, Oświęcim, Czaniec, Rzyki, Wieprz, Bulowice, Polanka Wielka, Nidek, Wadowice, Tomice, Witkowice, Frydrychowice oraz pozostałe miejscowości powiatów wadowickiego i oświęcimskiego.