certyfikatinformacjepromocjawiadomości

Podsumowanie 2017 roku z INSTAL-FERENC

Elektryk Andrychów Wadowice Kęty Oświęcim

Miniony rok 2017 możemy odnotować jako bardzo pracowity. Wykonaliśmy wiele pracy nie tylko w zakresie instalacji elektrycznych, ale również zmodyfikowaliśmy naszą stronę www, czego rezultat mają Państwo przed sobą. Dziękujemy za wszelkie uwagi.

Elektroinstalatorstwo Instalacje elektryczne Elektryk Andrychów Kęty Oświęcim Wadowice

Udało nam się zdobyć wiele certyfikatów. Nie byłoby to możliwe bez Państwa wsparcia i opinii wystawianych naszej firmie na portalach internetowych. Dziękujemy i prosimy o więcej. Również słowa krytyki przyjmujemy z pokorą- dzięki nim wiemy co możemy poprawić. Uzyskaliśmy kolejny raz certyfikat Firmy Godnej Zaufania oraz Firmy Przyjaznej Internautom (FPI). Kolejne certyfikaty w drodze (po podsumowaniu roku). Pozostałe statusy naszej firmy na portalach zrzeszających fachowców (np złoty profil na www.starofservice.pl) można sprawdzić na poszczególnych stronach internetowych, do których linki znajdują się na stronie głównej.

 

Elektroinstalatorstwo Instalacje elektryczne Elektryk Andrychów Kęty Oświęcim Wadowice Inwałd

Otrzymaliśmy wiele dobrych opinii od użytkowników gospodarstw domowych i mieszkań. Możemy również odnotować kilka pozytywnych referencji od firm i przedsiębiorstw, które zaufały nam minionego roku. Za wszystkie wystawione nam referencje serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Zachęcamy również pozostałe firmy do zapoznania się z naszą ofertą.

W minionym roku na stronie pojawiło się kilka wpisów. Zapraszamy do zapoznania się z wpisami cieszącymi się największą popularnością(TOP 5):

  1. Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA
  2. Nie dostaniesz odszkodowania bez elektryka?
  3. Zbliżają się pioruny! Po co instalacja odgromowa? cz.1
  4. Certyfikat FPI
  5. Bezpieczeństwo użytkowników instalacji elektrycznych

Elektroinstalatorstwo Instalacje elektryczne Elektryk Andrychów Oświęcim Wadowice

Nasza strona była promowana na wielu portalach (również społecznościowych):

  1. facebook (zapraszamy do polubienia naszej strony)
  2. firmy.net (Certyfikat FPI)
  3. starofservice.pl( Złoty profil)

Zapraszamy naszych klientów do dodawania kolejnych opinii.

Wszystkim klientom i zaprzyjaźnionym firmom serdecznie dziękujemy i życzymy aby Nowy Rok 2018 był rokiem sukcesów, realizacji celów oraz marzeń.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!